BLAST Pro Series Istanbul: Program turnaje

Společnost RFRSH Entertainment, pořadatel série BLAST Pro Series, oznámila kompletní program turnaje, který se bude konat 28. – 29. září v tureckém Istanbulu. Šest pozvaných týmů se v istanbulské Ülker Sports aréně utká o čtvrt milionu amerických dolarů.

I když se jedná teprve o historicky druhý turnaj v této nové sérii, mohou se pořadatelé pyšnit účastí předních světových týmů. Pozvání přijali například ještě stále kralující světové jedničky Astralis. Úřadující Dány vyzvou Cloud9, Ninjas in PyjamasVirtus.pro, domácí Space Soldiers a MIBR, kteří mají na soupisce Američana s tureckými kořeny, Tarika „tarik“ Celika.

Úvodní zápasy se budou odehrávat systémem „každý s každým“. První dva týmy s nejlepší bodovou bilancí se utkají o trofej v závěrečném finále.


Pátek 28. září

1. kolo (čas bude upřesněn) • BO1
Space Soldiers vs. Ninjas in Pyjamas
MIBR vs. Cloud9
Virtus.pro vs. Astralis

2. kolo (čas bude upřesněn) • BO1
Space Soldiers vs. Astralis
Cloud9 vs. Virtus.pro
Ninjas in Pyjamas vs. MIBR


Sobota 29. září

13:00 – 3. kolo • BO1
MIBR vs. Space Soldiers
Astralis vs. Cloud9
Virtus.Pro vs. Ninjas in Pyjamas

14:20 – 4. kolo • BO1
Cloud9 vs. Space Soldiers
Ninjas in Pyjamas vs. Astralis
Made in Brazil vs. Virtus.Pro

15:40 – 5. kolo • BO1
Space Soldiers vs. Virtus.Pro
Cloud9 vs. Ninjas in Pyjamas
Astralis vs. MIBR

17:00 – BLAST Stand-Off
Jedná se o bonusový showmatch, ve kterém si týmy zahrají v neobvyklém formátu 1v1 a vystřídají se při něm postupně všichni hráči. Tým, který zůstane po úvodních zápasech na 3. místě, si vybere soupeře z těch, kteří skončili na 4. – 6. místě. Vítěz vzejde z pěti duelů, přičemž vítězem duelu se stane ten hráč, který jako první získá 7 bodů (zabití). Každý z pěti duelů se odehraje s jinou zbraní v následujícím pořadí: M4A4/M4A1-S, Desert Eagle, AK47, CZ75 a AWP. Na vítěze BLAST Stand-Offu čeká odměna ve výši 20 tisíc amerických dolarů.

18:00 Velké finále • BO3

Časy jsou uvedeny v SELČ.


Jednotlivé zápasy budete moci sledovat na oficiálních Twitch kanálech BLAST Pro Series.

 

Spojte se s námi!

Mohlo by vás zajímat...