BLAST Pro Series se na podzim vrátí do Royal Arény

Za dvanáct dní startuje turnaj pod taktovkou BLAST Pro Series v Los Angeles, nicméně pořadatelé této progresivní série ani zdaleka nezahálí a nesoustředí se pouze na nejbližší událost. Teprve nedávno byla oznámena další zastávka v Moskvě a nyní už známe i datum tradičního podzimního klání v Kodani, kde se celá série v roce 2017 zrodila.

Zároveň s touto informací byla potvrzena také účast čtyři z šesti týmů. Chybět nesmí samozřejmě domácí oblíbenci Astralis nebo loňští vítězové Natus Vincere. Dvojici prozatím doplní Ninjas in Pyjamas ze Švédska a aktuální světové jedničky Team Liquid, na zbylá jména si budeme muset ještě chvíli počkat.

O elektronický sport je v Dánsku velký zájem, proto i tentokrát pořadatelé věří, že bude Royal Aréna s kapacitou až 12 tisíc lidí opět do posledního místa vyprodaná. Předprodej vstupenek byl spuštěn dnes, oficiální prodej pak bude zahájen za pár dní, konkrétně 3. července.

Turnaj se bude konat ve dnech 1. a 2. listopadu 2019. První den, jak už to u BLAST Pro Series bývá, se však odehraje bez divácké kulisy, brány arény se pro fanoušky otevřou až v sobotu.

Foto: RFRSH Entertainment, Adela Sznajder

Podobné příspěvky