Blizzard oznámil novou expanzi pro Hearthstone

Ta ponese název The Boomsday Project a můžeme jí očekávat 7. srpna. Měla by pozvolně navazovat na velice oblíbenou a zábavnou expanzi Goblins vs Gnomes v čele s legendárním Dr. Boomem. A opět se můžeme těšit na nové karty, jejich funkce, rozšíření hratelnosti a zábavnosti o další level. Přibyde také nový mód.

Ale popořádku. V novém módu se dočkáme celkem 135 nových karet. Čeká na nás také zbrusu nová mechanika. Ta nese název “Magnetic”. Nejedná se o nic menšího, než o spárování dvou mechů v jedno monstrum, které získá staty i schopnosti obou karet. Příkladem budiž karta Spider Bomb, která přidá vašemu mechovi mimo životů a útoku také Deathtrattle efekt.

Dále se v expanzi objeví 2 nové typy karet. Project a Omega. Project karty přidávají stejný bonus jak vám, tak i vašemu soupeři. Například Project Biology přidá oběma hráčům 2 mana krystaly. Omega karty už vašeho soka naštěstí nijak zvýhodňovat nebudou. Zato zvýhodní vás. A to pořádně. Pro vyvolání efektu ale musíte mít 10 mana krystalů. Jinak se efekt Omega karty nevyvolá. Že se jedná opravdu o mocné karty se můžete přesvědčit u karty Omega Defender. Pokud splníte danou podmínku, dostane váš minion + 10 k útočnému číslu.

Jako první expanze nabídne The Boomsday Project legendární spell pro každou z 9 herních tříd. Blizzard nám ukázal, jaký spell to bude pro Rogue. A uznejte, že s touto kartou nás čeká poměrně dost zábavy. Objeví se také nový puzzle mód s názvem The Puzzle Lab. V něm budete mít možnost utkat se s Dr. Boomem samotným. Nejdříve ale budete muset projít spletitými puzzlemi, kterými vás nepřítel bude chtít zneškodnit. A rozhodně nepůjde o procházku růžovým sadem (ani zahradou). Abyste se utkali s hlavním bossem, budete muset projít 100 puzzlí.

Pokud trochu sledujete Blizzard nebo přímo Hearthstone, jistě víte, že pro své expanze přináší velice vtipné a originální oznamující trailery. Nejinak je tomu i v tomto případě. Na trailer se můžete podívat na oficiálním Hearthstone Youtubovém kanále. Video je opravdu povedené, tak se na něj rozhodně podívejte. Na trailer budou navazovat také krátké animované epizodky s developery v hlavní roli. Na Youtube se už teď můžete podívat 1. díl.

Pokud chcete své hráče drtit již od prvních chvil, můžete si předobjednat bundle 50 nebo 80 balíčků za cenu 50, respektive 80 USD. Odměnou vám budiž jedna zlatá legendární karta a Mecha-Jaraxxus card back. V případě 80 balíčkového nášupu dostanete také Mecha-Jaraxxuse jako možnou náhradu za Warlock hrdinu. Blizzard opět odvedl skvělou práci s přípravami a propagací nového rozšíření. Tak doufejme, že podobně povedená bude i samotná expanze. To zjistíme 7. srpna.

Spojte se s námi!

Mohlo by vás zajímat...