CCleaner: Aktivní pomocník

Máte pomalý počítač a nejste vysloveně počítačový mág na to, aby jste pročistili veškerou špínu? Tím pádem bych vám rád doporučil program CCleaner od vývojové společnosti Piriform. Nejlepší na tom všem je, že pro běžného uživatele stačí bohatě Free verze programu, která vám umožní pouhým stisknutím dvou tlačítek pročistit registry a přebytečný odpad ve vašem počítači + aktivní monitorování počítače, které vám bude oznamovat, kolik je možné uvolnit místa ve vašem počítači, ovšem toto monitorování lze při otravnosti vypnout.

Na tento software i danou firmu jsou velmi kladná hodnocení.

Hodnocení uživateli

Placená verze programu toho ovšem umí více a to nejen automatický update. Můžeme zakoupit verzi Professional za 19.95€ s více možnostmi pro nadstandardní uživatele, nebo také verzi Professional Plus za 39.95€ která nám do balíčku Plus přidává také software pro defragmentaci disku, další pro získání dat z přemazaných disků a Informační program, který vám vypíše veškeré informace o vašem HW, které jsou k dispozici včetně teplot.

Shrnul bych to tak, že pro běžného uživatele a hráče jako jsem já, bohatě postačí verze zdarma pro čištění registrů a přebytečných souborů. Já sám tento program používám a dodnes mě nenapadá jediná výtka tomuto programu.

Podobné příspěvky