Dočkali jsme se, první epizoda Life is Strange 2 vychází už příští týden

Pamatujete si ještě na sympatickou Max, která měla schopnost vracet čas, a její modrovlasou kamarádku Chloe? Pokud vás chytil příběh dívek za srdce, neměli byste si nechat ujít titul Life is Strange 2, který se bude tentokrát točit kolem bratrů Diazových.

Šestnáctiletý Sean je se svým o sedm let mladším bratrem Danielem nucen po tragické události opustit Seattle, a tak se vydávají na útěk k mexickým hranicím. Zatímco jsou bratři na nedobrovolné výpravě, snaží se Sean nejen utajit před světem Danielovy náhle nabyté nadpřirozené schopnosti, ale zároveň jim i porozumět. Čím déle jsou na cestě, tím více si navíc začíná uvědomovat, že jeho rozhodnutí mohou mít osudový vliv na život obou bratří.

První z pěti epizod příběhové adventury z dílny Dontnod Entertainment vychází na Xbox One, PlayStation 4PC přesně za týden, tedy 27. září. U této příležitosti dnes pustili tvůrci hry pro nedočkavé fanoušky do světa další ochutnávku v podobě traileru.

Pokud si hru pořídíte v předprodeji, získáte bonus v podobě klíčenky a nášivek, kterými si můžete vyzdobit ve hře svůj batoh.

Podobné příspěvky