ESL přináší PUBG turnaj na Gamescom

Zdroj obrázku: Bluehole, Inc.

I přesto, že je PlayerUnknown’s Battlegrounds vcelku mladá hra, ESL nám na letošním Gamescomu nabízí pohled na speciální PUBG turnaj pro zvané. Na turnaj byli pozváni 80 nejlepších hráčů a lidé, kteří nejvíce ovlivnili vývoj hry.

Gamesom se koná od 23. do 26. sprna v německém Cologne a my se můžeme těšit na všechny typy turnajů od Solo až po Squad. Turnaj je rozprostřený do všech 4 dnů.

Všímavější hráči, si mohli povšimnout, že in-game komunikace o této skutečnosti probíhá už od 3. sprna, od kdy lze zakoupit Gamescom truhlička (prodej těchto truhel končí 27. srpna!) a různě posprejované objekty ve hře. Mimo jiné, koupí herních předmětů zvyšují samotní hráči, velikost výhry, kterou si přerozdělí hráči tohoto turnaje a část z výtěžku půjde i na charitu. Hodnota výhry se den ode dne stále zvyšuje, ale základní výhra sama o sobě již čítá 350 000$.

Podle Changa Han Kima, VP a Exekutivního Producenta v Bluehole Inc., můžou za úspěch hry děkovat její herní komunitě, která se kolem této hry vytvořila neuvěřitelně rychle. 4 měsíce od vydání do Early Access, se prodalo více než 6 milionů digitálních kopií. Turnaj na Gamescomu pak označil jako poděkování všem.

Událost bude předmětem livestreamů na PUBG sociálních kanálech. Na oficiální oznámení se můžete podívat zde:

 

 

 

Podobné příspěvky