Fight of Gods

Máte rádi 2D bojovky? Vzpomínáte na starého, ale i nového Tekkena? Tak je zde nová a nevšední bojovka Fight of Gods, kde si můžete jako charakter vybrat ne bojovníky s těžkou minulostí plnou bojů, ale různé bohy z různých náboženství a to je to, co hru dělá originální.

Z traileru jsme zatím mohli vypozorovat, že bude možné hrát za bohy ze Severské mytologie, Křesťanství, staré egyptské bohy a mnoho dalších, takže o charaktery rozhodně nouze nebude a jak jistě už od začátku čekáte, tak ano, naplním vaše očekávání, bude zde možné i hrát za samotného Ježíše, který se osvobodil z kříže.

Hra bude podporovat zapojení ovladače i klávesnice, pokud si budete chtít se svým sousedem jiného náboženského vyznání vyjasnit čí bůh je lepší. Ovšem bude zde i možnost hrát přes LAN místnost.

Vývojáři jsou vstřícní a pokud si zažádáte na fórech o nového boha do dalšího updatu, tak se ho prý nejspíše i dočkáte, pokud bude velmi žádaný. Zde je možné zakoupit si předběžný přístup za 7,99€ a užít si, co hra zatím nabízí a pro ostatní, kteří čekají vždy u hry jen na Full Release, tak je zde zatím aspoň trailer.

Podobné příspěvky