Fortnite je opět mezi živými

Svět Fortnite nedávno postihl Velký třesk a vcucl do sebe celou mapu včetně všech jejich účastníků. Několika z nich se událost dokonce podařila nahrát na živý stream. Od té doby byly servery, sociální sítě i oficiální stránky nedostupné. Mohli jsme vidět pouze modrý zářivý objekt.

Vše byl samozřejmě velký marketingový tah Epicu a snaha o přilákání co nejvíce pozornosti. I přesto, že Fortnite nebylo možné hrát, stále se držel na vrcholu žebříčku streamovaných her na Twitchi. A teď je opět k mání. Má název Fortnite Chapter 2, Season 1 a přináší spoustu nového obsahu.

S původní mapou se můžete rozloučit, hrát se bude na úplně nové. Ta je hojně obohacena o vodu. Takže budete moci nejen plavat, prohánět se na člunech a lodích, ale dokonce i rybařit. Nově je zde také možnost přenášet spoluhráče, které tak dostanete na bezpečné místo a uzdravíte. Nebo je prostě střelte healovací bazukou a problém je vyřešen. Nově zde také uplatníte možnosti stealthu. Můžete se nepřátelům schovávat a vyčkat na správný okamžik pro náhlé usmrcení. No a abych těch změn nebylo málo, přibyly do hry také skákací tyče.

Nejlepší ale bude, když si vše vyzkoušíte na vlastní kůži přímo ve hře. Co vy na to? Fortnite hlásí návrat.

Podobné příspěvky