Fortnite – První teaser na Season 5!

Jak je nám již známo, Fortnite nás umí pořádně překvapit, zaskočit a šokovat. Tvůrci nás napínají stejně, jak když jsme čekali na všechny předešlé season a dělají to v pořádném stylu! Pojďme si trochu něco říct o napínání během stále probíhající season 4, o očekávání z season 5 a o tom, co zatím víme!

Každé čekání na season nám přináší řadu konspirací, kterým můžeme, ale zároveň nemusíme věřit.
Před začátkem season 4 se nám otevřelo spoustu konspirací, ale jen velká menšina byla pravdivá, nebo se k pravdě aspoň blížila. Hlavní ale bylo, že jsme hned na začátku nezjistili všechno. Tvůrci nám veškerou pravdu postupně naservírovali a to s co největším stylem.
Servírování stále pokračuje dodnes, čekáme na poslední odpovědi na otázky, které nám zároveň otevřou dveře do season 5. Čekali jste od season 4 něco víc, nebo jste spokojeni s tím, co se během téhle season událo?

Ale nyní k očekávané season 5. Co tedy zatím víme? A díky čemu můžeme začít pokládat otázky?
K season 5 zatím nevíme dá se říct skoro nic. Jde opět zase jen o řadu konspirací. Jediný teaser, který od Epic Games máme je fotka, na které je trhlina přes Kabuki masku, kterou zveřejnili na svém twitteru. (Kabuki je forma japonského klasického divadla, podobné masky můžeme vidět na hercích)

Ale díky čemu můžeme začít tvořit nějaké konspirační teorie, je vzlétnutí rakety, po kterém se na mapě začaly dělat trhliny. Ta největší , která je na obloze se stále zvětšuje, ostatní jsou rozmístěny v různých lokacích a na různých místech a například pohlcují věci. Trhlina byla také v Greasy Grove u Durrr Burgeru, který se nyní ale záhadně objevil na Kalifornské poušti! Objevený burger není jediný, po Evropě se objevují lamy..

Co tím chtějí Epic Games říct? Má to něco naznačovat? Snad zjistíme, co to má znamenat.

Mezi nynější konspirační teorie, které jsou nejznámější patří, že season 5 bude o tom, že se vrátíme zpátky do historie, k čemuž náhodou může naznačovat Kabuki maska na obrázku a objekty z divokého západu v souborech hry. Doufám, že se můžeme těšit aspoň minimálně na outfity, které budou takhle tématické.

Zatím tedy pouze tušíme a dohadujeme se o co v season 5 půjde, ale můžeme se shodnout na tom, že nám to Epic Games představí tou nejlepší možnou formou!

Podobné příspěvky