Fortnite – Season 5 je tady! Co nám přináší?

Po čekání, které doprovázelo spekulování a dohadování o tom, co se na nás chytá jsme se přeci jen dočkali. Jak to tedy vypadá?

Včera jste měli poslední možnost na plnění posledních úkolů, byl totiž poslední den velmi překvapivé Season 4. Už během posledního týdne jsme se mohli jen dohadovat, co se stane, ale teď už to víme!
Dnes během aktualizace, při které byly vypnuté servery, získali zvídaví hráči ze souborů hry trailer, který nám má rychle ukázat, na co nového se v Season 5 můžeme těšit. Trailer se vám ukáže hned, když hru zapnete.

Když se podíváme na začátek téhle season, nejvíce výrazná změna se dotkla celé mapy hry. Přibyla očekávaná poušť a do toho nové lokace, Paradise Palms a místo Anarchy Acres jsou teď Lazy Links. Také došlo ke změně lokace Dusty Divot, která zarostla. Samozřejmě na bylo na mapu přidáno drobností, ale ty už musíte najít sami.


Takhle teď vypadá nová mapa.

Další co nás velmi zajímá je Battle Pass. Jako vždycky ho získáte 100 tierů a na splnění máte 74 dní. Téma Battle Passu je vlastně smíchané. Když se na něj podíváme, vidíme tam od všeho něco. Na odměny, které na vás čekají, se můžete podívat na oficiálním webu hry  nebo rovnou ve hře. Spekulace tedy byly svým způsobem pravdivé.

Další důležitou věcí, která všem hráčům určitě udělala radost, je All Terrain Kart, který toho rozhodně zvládne víc než nákupní vozík

A poslední zajímavou novinkou jsou trhliny, které se nacházejí na mapě. Díky trhlině se vrátíš zpět na oblohu a letíš od znova.

Jako další, ne tolik důležitá, ale výrazná změna, byla úprava Victory Royale.

Tak jaké jsou vaše pocity? Jste spokojení? Já si myslím, že je to příjemná změna, minimálně z pohledu mapy. Zároveň bylo zajímavé poslouchat teorie o tom, co bude.
Soubory objektů, které byly nalezeny ve hře, patřily k Save The World. Tudíž smolík.

Fortnite zase příjemně překvapil. Uvidíme, co bude mít pro nás připravené ještě během celých 74 dnů. Doufám, že tohle není vše, co pro nás měli. Ale teď mě omluvte, Battle Pass čeká! 

 

Podobné příspěvky