FOTOGALERIE: ESL One Cologne 2019

ESL One Cologne 2019 je již minulostí. Připomeňte si zajímavé momenty z turnaje díky naší fotogalerii. Nestihli jste sledovat aktuální příběhy z Kolína nad Rýnem na našem Instagramu? Nevadí! Všechny příspěvky přímo z arény najdete uložené ve výběru Cologne 2019.

Pár dní před začátkem turnaje pořadatelé informovali, že je LANXESS aréna, s kapacitou 15 000 diváků, opět vyprodaná. Stalo se tak již počtvrté v řadě.
Začátkem roku přišla společnost ESL s kompletně novým vizuálem, který se odrazil nejen na webu, vzhledu vstupenek či dalších tiskových materiálů, příjemné a svěží změny se dočkala i stage.
Zázemí LANXESS arény zahrnuje širokou nabídku občerstvení.
Po celé tři dny byly v aréně i její těsné blízkosti k dispozici doprovodné programy a aktivity.
Nesměly chybět ani tzv. signing sessions. Pro ty byl letos vyhrazen celý stan nedaleko hlavního vstupu. Většina autogramiád byla přístupná pro všechny návštěvníky, s hrstkou týmů se však mohli setkat pouze držitelé vstupenek PREMIUM.
Vizuální zpracování ukazatele položené bomby divákům v aréně umožnil mít přehled o jejím aktuálním stavu. Pro umocnění atmosféry bylo hlediště za zvuku tikající C-4 navíc nasvíceno dočervena.
Občasné technické pauzy se nevyhýbaly ani turnaji v Kolíně nad Rýnem. Při čtvrtfinále řešili technici krátce problém na počítači Christophera „GeT_RiGhT“ Alesunda.
Patrik „f0rest“ Lindberg krátce po prohraném čtvrtfinálovém utkání.
Fredrik „REZ“ Sterner se loučí s fanoušky. V Kolíně nad Rýnem podlehli ve čtvrtfinále týmu NaVi.
Nicolas „Plopski“ Gonzalez je nejnovější posilou Ninjas in Pyjamas. Sedmnáctiletý mladík nahradil v týmu Dennise „dennis“ Edmana.
Danylo „Zeus“ Teslenko, in-game leader týmu NaVi, i přes prohru v semifinále rozdával úsměvy na všechny strany.
Nejnovější přírůstek NaVi, Kirill „Boombl4“ Mikhailov, se po vyřazení svého týmu věnoval fanouškům, kteří u pódia své oblíbence hlasitě po celou dobu zápasu podporovali.
Vitality se dostali až do finále. V něm podlehli 3:1 Teamu Liquid.
Při zahajovacím ceremoniálu vystoupilo i trio STO CULTR. Několikatisícový dav roztančili hudebníci s hitem Rush, který je také součástí oficiálního playlistu ESL One Cologne 2019.
Podepisování na kameru už patří k tradicím CS:GO turnajů. Dostalo se i na trenéra Erica „adreN“ Hoaga.
Keith „NAF“ Markovic poprvé zvedá trofej pro vítěze turnaje ESL One Cologne 2019.
Na závěrečnou tiskovou konferenci pro vítěze dorazili hráči týmu Liquid v dobré náladě. Nechyběly vtipné hlášky ani konstatování, že se těší na pořádnou party.

Podobné příspěvky