FOTOGALERIE: ESL One Cologne 2019

ESL One Cologne 2019 je již minulostí. Připomeňte si zajímavé momenty z turnaje díky naší fotogalerii. Nestihli jste sledovat aktuální příběhy z Kolína nad Rýnem na našem Instagramu? Nevadí! Všechny příspěvky přímo z arény najdete uložené ve výběru Cologne 2019.

Pár dní před začátkem turnaje pořadatelé informovali, že je LANXESS aréna, s kapacitou 15 000 diváků, opět vyprodaná. Stalo se tak již počtvrté v řadě.
Začátkem roku přišla společnost ESL s kompletně novým vizuálem, který se odrazil nejen na webu, vzhledu vstupenek či dalších tiskových materiálů, příjemné a svěží změny se dočkala i stage.
Zázemí LANXESS arény zahrnuje širokou nabídku občerstvení.
Po celé tři dny byly v aréně i její těsné blízkosti k dispozici doprovodné programy a aktivity.
Nesměly chybět ani tzv. signing sessions. Pro ty byl letos vyhrazen celý stan nedaleko hlavního vstupu. Většina autogramiád byla přístupná pro všechny návštěvníky, s hrstkou týmů se však mohli setkat pouze držitelé vstupenek PREMIUM.
Vizuální zpracování ukazatele položené bomby divákům v aréně umožnil mít přehled o jejím aktuálním stavu. Pro umocnění atmosféry bylo hlediště za zvuku tikající C-4 navíc nasvíceno dočervena.
Občasné technické pauzy se nevyhýbaly ani turnaji v Kolíně nad Rýnem. Při čtvrtfinále řešili technici krátce problém na počítači Christophera „GeT_RiGhT“ Alesunda.
Patrik „f0rest“ Lindberg krátce po prohraném čtvrtfinálovém utkání.
Fredrik „REZ“ Sterner se loučí s fanoušky. V Kolíně nad Rýnem podlehli ve čtvrtfinále týmu NaVi.
Nicolas „Plopski“ Gonzalez je nejnovější posilou Ninjas in Pyjamas. Sedmnáctiletý mladík nahradil v týmu Dennise „dennis“ Edmana.
Danylo „Zeus“ Teslenko, in-game leader týmu NaVi, i přes prohru v semifinále rozdával úsměvy na všechny strany.
Nejnovější přírůstek NaVi, Kirill „Boombl4“ Mikhailov, se po vyřazení svého týmu věnoval fanouškům, kteří u pódia své oblíbence hlasitě po celou dobu zápasu podporovali.
Vitality se dostali až do finále. V něm podlehli 3:1 Teamu Liquid.
Při zahajovacím ceremoniálu vystoupilo i trio STO CULTR. Několikatisícový dav roztančili hudebníci s hitem Rush, který je také součástí oficiálního playlistu ESL One Cologne 2019.
Podepisování na kameru už patří k tradicím CS:GO turnajů. Dostalo se i na trenéra Erica „adreN“ Hoaga.
Keith „NAF“ Markovic poprvé zvedá trofej pro vítěze turnaje ESL One Cologne 2019.
Na závěrečnou tiskovou konferenci pro vítěze dorazili hráči týmu Liquid v dobré náladě. Nechyběly vtipné hlášky ani konstatování, že se těší na pořádnou party.

Autor

Profilový obrázek
Kateřina Cinklová
Šéfredaktorka

Sdílet článek

Spojte se s námi!

1,582FanoušciTo se mi líbí
123NásledovníciNásledovat
5NásledovníciNásledovat

Objevte nový fantasy svět. Astellia vychází přesně za měsíc

Astellia Online je MMORPG slibující návrat ke kořenům starých dobrých online multiplayerovek. V tomto fantasy světě se chopíte role jednoho z Astellianů, hrdinů požehnaných samotnými hvězdami. Ti jsou zároveň...

RECENZE: Zeminátor

Máte rádi svého prezidenta a politické dění okolo něj? Na to by se měl každý sám sebe zeptat, než zapne hru Zeminátor. Už jen spojení jeho jména se známou...

Vítězná vlna Teamu Liquid pokračuje

Po vítězství v Kolíně nad Rýnem zazářil americký celek Team Liquid i na turnaji BLAST Pro Series, který tentokrát zavítal do Los Angeles. Svou aktuální formu potvrdily úřadující světové...

Je tento článek nějak závadný?