GWENT se dočká druhého rozšíření

Karetní hra ze světa Zaklínače, za kterou nestojí nikdo jiný než samotný CD Projekt RED, bude zanedlouho rozšířena v pořadí již o druhou expanzi, díky níž hráč zabloudí do ulic Novigradu a potká známé i nové tváře místních zločinců.

Spolu s rozšířením do hry vstoupí zcela nová frakce Syndicate. Ta přinese přes 90 nových karet z prostředí Novigradu, včetně 15, které bude možno použít v kombinaci se stávajícími frakcemi. Do rukou se hráčům dostane také pět velitelů s jedinečnými schopnostmi, mezi nimiž se představí například King of Beggars nebo Hemmelfart.

Jak už bývá u GWENTu zvykem, vzhled karet bude opět propracovaný do detailů, což potvrzují i první ukázky z nového balíčku, které byly představeny na oficiální facebookové stránce hry.

Mimo jiné vývojáři slibují řadu nových schopností i herních mechanik, které budou novigradské chásce zcela vlastní. Na řadu totiž přijde například i nová kategorie karet s názvem Crime (zločin).

Tradičně je možné podpořit CD Projekt RED zakoupením tzv. soudků. Tentokrát jsou pro předobjednávku připraveny hned dva balíčky, které si lze pořídit už nyní. S nákupem není důvod otálet, jelikož budou k dispozici pouze do chvíle vydání rozšíření. Balíček s 15 soudky za 16,99 euro obsahuje navíc exkluzivní vzhled rubu karet nazvaný Eternal Fire. Za 34,49 euro hráč dostane 20 prémiových soudků z Novigradu a rub karet Spectral Fire.

Nová expanze bude dostupná pro PC, PlayStation 4 a Xbox One od 28. června 2019.

Vítejte v Novigradu. Podívejte se na oficiální trailer k nové expanzi.

Autor

Profilový obrázek
Kateřina Cinklová
Šéfredaktorka

Sdílet článek

Spojte se s námi!

1,582FanoušciTo se mi líbí
123NásledovníciNásledovat
5NásledovníciNásledovat

Objevte nový fantasy svět. Astellia vychází přesně za měsíc

Astellia Online je MMORPG slibující návrat ke kořenům starých dobrých online multiplayerovek. V tomto fantasy světě se chopíte role jednoho z Astellianů, hrdinů požehnaných samotnými hvězdami. Ti jsou zároveň...

RECENZE: Zeminátor

Máte rádi svého prezidenta a politické dění okolo něj? Na to by se měl každý sám sebe zeptat, než zapne hru Zeminátor. Už jen spojení jeho jména se známou...

Vítězná vlna Teamu Liquid pokračuje

Po vítězství v Kolíně nad Rýnem zazářil americký celek Team Liquid i na turnaji BLAST Pro Series, který tentokrát zavítal do Los Angeles. Svou aktuální formu potvrdily úřadující světové...

Je tento článek nějak závadný?