HRA ZDARMA: Conarium

Pokud jste fanoušky hororových her a především lovecraftovského hororu, je Conarium právě pro vás. Vývojáři ze Zoetrope Interactive studia se nechali inspirovat Lovecraftovou povídkou „V horách šílenství“ a výsledkem je hororová adventura se skvělou atmosférou. Koneckonců, díla tohoto amerického spisovatele právě kladou důraz na atmosféru a strach z neznáma. Hry s touto tématikou jsou mezi hráči velmi oblíbené. Kromě Conarium patří do této rodiny také známé tituly jako Call of Cthulhu, nebo The Sinking City.

Jako Frank Gilman se probouzíte s bolestmi hlavy na výzkumné stanici v Antarktidě. Elektřina je vypnutá, vaši kolegové zmizeli kdo ví kam a na ruce máte zvláštní zařízení. Kam se všichni poděli a co se tu děje? Zjistit odpovědi na tyto otázky bude váš hlavní úkol. A tak začíná vaše tajuplná cesta.

Conarium vás dokáže svou atmosférou rychle vtáhnout do děje a nepustí vás, dokud neuvidíte závěrečné titulky. Spolu s povedenou hudbou se jedná o tip na skvěle strávený večer plný strachu a nevěřících výrazů.

Hra je k dostání zdarma od 12. 9. do 19. 9. na Epic Games.

Podobné příspěvky