HRA ZDARMA: Totally Accurate Battlegrounds

Studio Landfall, které má na svém kontě tituly jako jsou Clustertruck nebo Totally Accurate Battle Simulator, přichází s další hrou série Totally Accurate, tentokrát zcela zřejmě parodujicí PlayerUnknown’s Battlegrounds.

Hra spatřila světlo světa na platformě Steam již teď, 6. června, a vývojáři se ji rozhodli po omezenou dobu, konkrétně na příštích 100 hodin (přibližně do neděle 10. června) dát všem, kteří si jí na Steamu stáhnou, zcela zdarma, natrvalo do našich knihoven. Lze tedy předpokládat, že poté bude hra zpoplatněna. Aktivovat a stáhnout hru si můžete zde.

Parodie neparodie, TABG již teď představilo spoustu unikátních prvků, které přináší úplné novinky do žánru Battle Royale. Nepočítaje to, že si každý může upravit svou herní postavu hned několika kosmetickými předměty, včetně změny barvy, zdarma.

Při připojení se do hry se octnete v koloně vznášejicích se kamionů, ze série Clustertruck, ze kterých se kdykoliv můžete vystřelit. A je to myšleno přesně tak, jak je to napsáno. Na padáky můžete zapomenout, fall damage se ve hře nenachází.

V TABG můžete taky zapomenout na postupné přicházení o životy, když jste mimo zónu. Ve hře je umístěno hned několik levitujicích pilířů, které se postupně k vyhrazené zóně budou přibližovat a při dosažení cíle začnou tvořit hradby, po jejichž dostavění nemáte možnost se dotat dovnitř ani ven.

Nejsme ošizeni ani o vozidla, které v drtivé většině případů najdete spawnuté ve vzduchu, a ze kterých můžete i z pozice řidiče za jízdy střílet. Vzhledem k početným chybám a glitchům (úmyslným, o tom tato série je) máte zbraň coby řidič zaraženou někde mezi hlavou a chodidly, tudíž každý výstřel je úplně náhodný a z hráčské perspektivy uvidíte za volantem jenom takovou kuličku neštěstí.

Pssst, pánvičky jako hlavní zbraň na blízko tam jsou taky!

Pokud jste vlastníky méně výkonných zařízení, tak asi TABG nebude nic pro vás. Alespoň ne v její současné podobě, jelikož je stále špatně optimalizovaná.

Minimální systémové požadavky:

  • Operační systém: Win 10
  • Procesor: Intel Core i5-2400 @ 3.1 GHz or AMD FX-6300 @ 3.5 GHz or equivalent
  • Paměť: 8 GB RAM
  • Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 670 or AMD R9 270 (2GB VRAM with Shader Model 5.0 or better)
  • DirectX: Verze 9.0c
  • Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
  • Pevný disk: 6 GB volného místa

 

A my už můžeme jenom vyhlížet Twitter účet Landafallu, kdy se budou chtít vývojáři PUBG opět soudit.

Spojte se s námi!

Mohlo by vás zajímat...