Jaká jsou očekávání od hry NHL 20?

Při příležitosti prestižního předávání trofejí v zámořské NHL se mělo naplnit očekávání fanoušků virtuálního ledního hokeje. V září by měl na trh vstoupit nový ročník sportovní hry NHL z dílny společnosti EA. Po oznámení novinek se však spíše objevují negativní ohlasy.

NHL na PC

Po internetu kolovaly zprávy o tom, že by se hra mohla objevit nejen na konzolích, ale po dlouhých deseti letech i na počítačích. Spekulace zněly opravdu slibně, avšak zůstalo jen u nich, verze na PC se nakonec nedočkáme.

Engine

Další otazník se kladl nad tématikou točící se okolo nového enginu, jenž je od roku 2015 stále stejný a všechny fanoušky už asi pátý ročník v řadě s enginem Ignite neuchvátí. Nový vzhled a gameplay by určitě dodal sérii šťávu, říz a taktéž nové možnosti, které by se mohly projevit na dějových linkách v poměrně staré sérii Be a Pro. Je to sice neuvěřitelné, ale společnost EA zariskovala a u engine Ignite zůstává i nadále.

Engine Ignite, který je využívaný už od ročníku NHL 15.

Snad se tedy dočkáme aspoň snahy autorů o rozšíření pro-gamingové sekce. Dne 18. 6. 2019 ovládl historicky první Mistrovství světa mladičký Američan Top-Shelf-Cookie. Dokázal si poradit se všemi soupeři a odnesl si výhru v podobě 50 000 amerických dolarů. I já, jakožto vášnivý hráč série NHL, bych uvítal větší možnosti o proražení do vyšších vrstev gamingu. Přeci jen, na prázdné sekce, jenž se objevují na stránkách Face-it, není úplně veselý pohled.

Top-Shelf-Cookie po finálové bitvě.

Dále by měly být na seznamu klasické změny:

  • nový systém střelby,
  • pohyb brankářů,
  • kličky,
  • vylepšené herní módy,
  • komentátorské hlášky.

Přebal hry prošel změnou, objeví se na něm hráč Toronta Auston Matthews.

„Hlavním hrdinou“ letošního vydání bude Auston Matthews.

Sečteno a podtrženo – dá se tedy říci, že tu máme opět skoro stejnou záležitost jako loni. Doufejme tedy, že se dočkáme a příští rok přijde EA konečně s hrou, na kterou už nějakou dobu všichni čekáme.

Podobné příspěvky