Krajina Opuštěných: Tangled Shore

Jeden z nejočekávanějších vesmírných FPS titulů letošního roku Destiny 2 Forsaken se kvapem blíží a kromě nové mechaniky Gambit, nových zbraní a rozšíření příběhu společně s rozšifrováním otázek z předchozích verzí hry, navštívíme nové destinace – Tangled ShoreDreaming City. V minisérii Krajina Opuštěných se podíváme na tyto nové lokace, popíšeme si je a rozebereme jejich pozadí a příběh. V prvním dílu se podíváme na zoubek Tangled Shore – lokaci s největší mapou ve hře.

Tangled Shore je pustá asteroidová krajina bez jakýchkoliv platných zákonů a pravidel, ležící nedaleko Dreaming City. Nachází se v Reefu, nové lokaci ve hře, jenž je součástí pásu asteroidů mezi Marsem a Jupiterem. Jednotlivé asteroidy jsou charakteristické nafialovělým nádechem krajiny. Jako je samotná krajina drsná a neúprosná, zuří zde stejně taková občanská válka mezi Domem soumrakudomem Scorn z frakce Fallen (Padlí), vedené Uldren Sovem a Fikrulem. Tito vůdci společně se svými následovníky se zde uchýlili krátce po svém útěku z Prison of Elders (Vězení předků). V těchto podmínkách přežívá rasa HiveCabal. Asteroid je nositelem bohatých minerálních nalezišť, vhodných k výrobě technických prvků a energie a o ty se samozřejmě jednotlivé frakce zajímají a dávají to silou svých zbraní a technologií protivníkům jasně najevo. Spojencem, nebo řekněme neutrálním účastníkem událostí odehrávajících se na Tangled Shore, bude The Spider, který poslouží hráči jako „planetární“ vendor.

V této destinaci vás čeká nejvíce nepřátel z celé hry. Celkem se potkáte s třemi rasami/frakcemi, přičemž každá z nich se ještě dělí do čtyř „podfrakcí“. S každým dalším dolem klesá zásoba minerálů a municí nehodlá šetřit ani jedna ze stran a nikdo neví, kdy ho jeho spojenec bodne do zad. O akci a adrenalin nebude na Tangled Shore nouze. V druhém a zároveň posledním dílu minisérie si rozebereme poněkud odlišný typ krajiny – Dreaming City.

 

Spojte se s námi!

Mohlo by vás zajímat...