MADMONQ – Jednička mezi suplementy pro hráče?

Silně věříme, že hráči počítačových her si zaslouží odemknout své skutečné schopnosti a nakopnout mozek ke svému plnému potenciálu. Chceme hráčům pomoci dosáhnout výkonu, který vzbouzí: respekt, jisté výhry a přináší slzy do očí oponentů. Výkon, kterému se nevyrovná žádný energetický nápoj. My jsme MADMONQ a vytvořili jsme bezkonkurenční doplněk stravy pro hráče.

Okamžité účinky

MADMONQ váš mozek nakopne okamžitě. Co ucítíte, je pečlivě vybraná kombinace ingrediencí, které spolu vzájemně pracují se záměrem vás nastartovat a kompletně znovu přivést k životu. Jsme zde abychom vám pomohli být neustále ve střehu se stabilní mírou energie, se kterou budete moci okamžitě reagovat na cokoliv. Osvědčený recept k úspěchu.

Dlouhodobé benefity

Roky výzkumu na našem produktu přinesly výsledek, který zahrnuje součinnou kompozici zajišťující sílu efektu a jeho průběžný růst. Adaptogenní byliny přináší širokou škálu výhod. Od pozitivních efektů na paměť až po dynamické procesy v mozku a metabolismu. Speciální výtažky z ovoce mají pozitivní efekt na zrak a pomáhají vidět ještě ostřeji. Učte se rychle a překonejte sami sebe.

Skvělý výkon

Vyrovnanost, překonávání stresu, nervozity a zdolávajícího tlaku během riskantních situací tvoří často tenkou hranici mezi výhrou a porážkou. Naše ingredience byly osvědčeny v nejvyzývavějších armádních, střeleckých a leteckých cvičeních. Naší inspirací byla nejdrsnější místa na Zemi jako Himálaj či Srbsko. Místa, kde se musíte přemoci a nespadnout z okraje.

Pečlivě vybrané ingredience

Není se čeho obávat, vyvíjeli jsme MADMONQ s nejvyšším výkonem, kvalitou a bezpečím. Nebrali jsme žádné zkratky. Vyhnuli jsme se aditivům a opatrně vybrali pouze ty nejlepší z nejlepších ingrediencí na světě. Proč? Protože mnoho energetických produktů je plných umělých látek, které mohou být potenciálně nezdravé a které by mohly ovlivnit váš výkon. To podle nás není zrovna cool. Používáme pouze přírodní a osvědčené látky.

Co na to my?

To byla slova dohledatelná v anglickém znění na oficiálních stránkách MADMONQu. Ale my… My fungujeme jinak! V rámci pečlivé recenze byly zaslány devíti vybraným zájemcům z řad Hexagon Community čtyři zkušební tabletky, které měli dle vlastního zvážení vyzkoušet a po použití všech tabletek vyplnit anonymní dotazník pro získání zpětné vazby. Šest z těchto respondentů jsou aktivními reprezentanty v elektronických sportech HexCom eSports, další čtyři jsou součástí managementu a správy Hexagon Community.

Chuť

První bod dotazníku se týkal chuti, která je zároveň asi nejslabším článkem celého produktu. Vlivem složení výhradně z přírodních látek, o kterých je více podrobností v odstavcích níže, má tabletka pro některé až nepříjemně hořkou, borůvkovou příchuť. Při prvním kontaktu zde panuje velmi lehká vzdálená nasládlá chuť, kterou ihned střídá hořkost. Ale chuťově je spíše neutrálnější.

„Na začátku chutná jako borůvka, pak se to mění na marťánka (pozn.: vitamín pro děti Marťánci), moc dobré to není. Musel jsem to pak, vlivem nepříjemné chuti, rozkousat. Dá se to ale vydržet.“

Účinek

Tabletky celkem pomohly 9 z 10 respondentům. Nutno opět podotknout, že všichni respondenti, jak již bylo zmíněno výše, při testování tabletek provozovali aktivity, pro které je MADMONQ určený a u kterých má mít značně přínosný vliv. Zlepšení soustředěnosti, reflexů, paměti, tlumení stresu a podobně.

„Důležitá poznámka je, že jsem nikdy takové věci nezkoušela, tak to bude mít na mě docela velký dopad. Vzala jsem si jednu pilulku ve čtvrtek ve škole (VOŠ) od 8 hodin. Ve středu jsem spala jenom 6 hodin, což je pro mě katastrofální. Spím většinou 8-9 hodin denně. Účinky se dostavily hned. Cítím jak mám chuť dělat mnoho věcí. Multitaskingovat. Trochu mi třeští hlava, jak to ve mně šrotuje. Mám husinu v některých chvílích a je docela zajímavé, jak na to mé tělo reaguje. Po hodině mi spolužák řekl, že začínám být roztěkaná a hyperaktivní a ukecaná. Po určitých hodinách dělám kraviny, abych se zabavila a energii ze sebe dostala.“

Světe div se, jediný z té slavné desítky, kdo nepocítil kdoví jak velké efekty po stránce účinnosti, je samotný autor této recenze. Což u nadměrného konzumenta energetických nápojů a kofeinu obecně asi není až tak neobvyklé. Počítejte tedy i s tím scénářem, že MADMONQ prostě nemůže fungovat u všech. Tedy u lidí, kteří holt vydrží více.

Při užití jsem pociťoval lepší soustředěnost. Nejsem si však jistý délkou účinku. Při prvním užití jsem ho vnímal maximálně hodinu a půl. Návod na použití je pro všechny stejný, bez ohledu na jejich váhu. Osobně nevím, jestli má váha vliv, nicméně se mi zdál účinek poněkud krátký. Zřejmě by stálo za to to víc prozkoumat.

Složení

Jedna tabletka obsahuje 160 mg kofeinu, což s přehledem nahrazuje 500 ml standardního energetického nápoje. Navzdory nevědomosti dvou z respondentů, kteří komentovali složení slovy: „Někdy je nevědomost sladká,“ je složení právě to, čím se může MADMONQ tak hrdě pyšnit. Jde o těchto 10 ingrediencí:

  • Kofein
  • L-theanin (aminokyselina, která se nachází v zeleném čaji – uklidnění a podpora mozku)
  • L-tyrosin (brání vyhoření mozkové aktivity – stimuluje centrální nervový systém)
  • Rhodiola (tučnolistá rostlina s mnoha drobnými květy – zvyšuje výkonnost a vitalitu)
  • Brahmi (bylina, která řeší problémy s koncentrací, zapomnětlivostí a únavou)
  • Ženšen sibiřský (ostnatý keř –  posiluje energetické rezervy těla)
  • Brusnice borůvka
  • Xylitol (březový cukr)
  • Vitamíny B6 a B12
  • Acetyl-L-karnitin (pomáhá zvýšit produkci energie a povzbuzuje).
„Ve složení se mi líbí Brahmi pro prokrvení mozku a Eleuterokoku. Fajn je i použití teaninu místo části kofeinu. Jediné, co mi není jasné, je funkce Karnitinu. Ten údajně pomáhá uvolňovat energii z tuků (i když studie úplně přesvědčivé nejsou), což u herní tablety zas tak důležité není. Možná by nebylo špatné přidávat do tablet i hořčík.“

Pořídím si ho?

Ruku na srdce, cena bude hrát vždy největší roli. K vašemu i našemu překvapení vyjde v současné chvíli jedna krabička MADMONQu, která obsahuje 28 tabletek, na 410 Kč. To je necelých 15 Kč za jednu tabletku. Ta má po stránce obsahu kofeinu nahradit dva 250 ml energetické nápoje. Pokud vezmeme v potaz složení jednoho takového přeslazeného nápoje, jeho cenu a fakt, že MADMONQ vybízí k pravidelnému užívání tabletek z hlediska dlouhodobě pozitivních účinků pro vaše zdraví, tak se dá na cenu pohlédnout z úplně jiného úhlu.

„Na první pohled se může jevit, že to tolik není, avšak pokud chcete tabletky užívat častěji, může se to velmi snadno projevit na výpisu z bankovního účtu. MADMONQ mě mile překvapil, uvítal bych však, kdyby by se cena alespoň trochu snížila.“

Podobné příspěvky