No Man’s Sky přichází se zásadním updatem

Když tvůrci ze studia Hello Games před několika lety oznámili vydání hry No Man’s Sky, způsobili ve světě poměrně velké pozdvižení. Mělo se jednat o revoluci mezi hrami a zcela nový žánr. Hráči zde měli zkoumat nekonečný vesmír a v jakési simulaci života mimo naši planetu.

No Man's Sky

O to větší ale bylo zklamání potom, co samotná hra v roce 2016 vyšla. Technické problémy, brzký stereotyp a rutina, nedostatek herního obsahu hru degradovali do šedě průměru. Herní mechanismy se neustále opakovaly. A tak jste sice mohli bádat vesmírem skrz naskrz, ale dělali jste prakticky to samé, jen na jiných místech.

Nicméně tvůrci to se svou hrou nevzdali a tvrdě na ní dál pracovali. A za to jim můžeme jedině poděkovat. Za 2 roky totiž odvedli poměrně dost práce a ušli velký kus cesty. Poslední update, plánovaný na 24. července, je patrně tím nejambicióznějším doposud a měl by nést podtitul Next. A hra konečně začíná působit tak, jak si jí mnozí z nás vysnili při jejím oznámení.

No Man's Sky

Na jaké změny se tedy můžeme těšit? Budete například moci konečně upravovat vzhled své postavy, stavět budovy kdekoliv na planetě, budete moci zakládat menší skupiny a prozkoumávat zákoutí vesmíru společně. Hra se samozřejmě dočká i vizuálních úprav. Seznam dalších chystaných změn si můžete přečíst na PS blogu tvůrců. A dočkat by se měli také brzy i vlastníci Xbox konzolí. Neoficiální zprávy hovoří o datu 29. července.

K vydání nového updatu vyšlo i krátké video, kde si můžete prohlédnout, jak bude hra vypadat. Snad se tvůrci budou nastoleného trendu držet a konečně se dočkáme takové hry, jakou jsme všichni očekávali. Tak nasaďte skafandry a vyražte za dobrodružstvím. Vesmír vás totiž potřebuje.

Spojte se s námi!

Mohlo by vás zajímat...