Objevte nový fantasy svět. Astellia vychází přesně za měsíc

Astellia Online je MMORPG slibující návrat ke kořenům starých dobrých online multiplayerovek. V tomto fantasy světě se chopíte role jednoho z Astellianů, hrdinů požehnaných samotnými hvězdami. Ti jsou zároveň pověřenými ochránci nevinných obyvatel, které doprovází cestou temnými lokacemi a nesčetnými bojišti, a zasluhují se tak o zachování rovnováhy světa.

Hra nabídne pět různých tříd, za které může hráč hrát. Možnosti nejsou nijak originální, na výběr je z bojovníka, učence, kouzelníka, lučištníka a asasína. Zatímco za bojovníka i asasína si již od vydání bude možné zahrát i za něžné pohlaví, zbývající třídy prozatím umožní hrát pouze za muže. To se později dle slov vývojářů změní a jakmile se odemkne možnost hrát za druhé pohlaví i ostatním třídám, budou mít hráči k dispozici jednorázový kupon na změnu pohlaví zdarma.

Významnou úlohu ve hře budou mít také tzv. Astellové, nebeské bytosti jednající po vůli Astellianů. Půjde tedy o jakési mazlíčky či pomocníky, kteří se budou lišit svými schopnostmi i silami. V tuto chvíli hra počítá se trojím zařazením Astellů mezi strážce, spasitele a služebníky.

Astellia si na hráče přichystala celou řadou jedinečných a rozmanitých dungeonů, a to jak pro sólo hráče, tak pro skupiny. Kromě těch se mohou těšit také na arény. Ty v Astellii nabídnou kooperativní i konkurenční styl hraní. Ať už se tedy hráč chcete spojit se svými přáteli v boji proti hordám monster nebo přímo čelit jiným Astellianům, v aréně bude o zábavu postaráno.

S prostředím si tým dal záležet, většina lokací je neokoukaná a okouzlující.

Odvážlivci, kteří touží po větším dobrodružství, by si měli řádně zapamatovat jméno Avalon. Půjde o velké bojiště čekající na své dobyvatele. Boj mezi třemi frakcemi neustále soupeřící o nadvládu nad tímto územím však nebude jednoduchý, na své by si tak měli přijít i vyznavači strategického uvažování a boje.

Draci, děsivé prostředí a magie? To vše ve hře Astellia najdete.

Minimální požadavky na hru jsou následující: Windows 7 a novější, 4 GB RAM a 60 GB volného místa na disku. Bližší informace o požadavcích, včetně těch doporučených, najdete na stránce s odkazem ke stažení hry.

Podívejte se na oficiální gameplay trailer.

Hra Astellia Online od studia Barunson E&A vychází 27. září 2019. Přednostní přístup je možné zařídit zakoupením některého z připravených balíčků. Součástí každého balíčku je samozřejmě také herní licence, tu si budou zájemci muset po oficiálním spuštění pořídit tak či tak. Cena nyní na oficiálních stránkách chybí, dříve se však objevila informace, že by měla licence být k dostání za 30 amerických dolarů.

Podobné příspěvky