Open-world vesmírná akce Everspace 2 je na Kickstarteru

Everspace 2 byl oznámen již na Gameconu. A zdá se, že půjde o velice ambiciózní projekt. Hra má zaznamenat mnohých změn. A kampaň na Kickstarteru nedávno odstartovala.

Rockfish studio pracuje na hře už více než rok, ale nyní chce zahrnout také hráče s jejich zpětnou vazbou, nápady a testováním. A cílová částka, 400 000 liber samozřejmě také pomůže. Díky úspěchu prvního dílu jsou nyní samozřejmě plány mnohem větší a nákladnější.

Namísto roguelike modelu s FTL prvky by se měl sequel odehrávat v otevřeném světě. Hra bude zahrnovat spoustu RPG elementů a měl by zde fungovat podobný loot systém jako v Diablu. I nadále bude Everspace čistě singleplayerovým počinem s kampaní na více než 20 hodin hraní. Hrát si budete moci s různými třídami a podtřídami lodí, perky, skilly, zbraněmi, moduly a vším, co si ve vesmíru jen představíte.

Pokud se vám líbily velké souboje v Hvězdných Válkách a rádi byste poslali na věčnost nějaký křižník, bude pro vás Evespace 2 splněným snem. Lokace by neměly být statické a looty se budou pokaždé měnit. Příliš změn nejspíš nezaznamená ovládání, které bude stále arkádové – a to pomocí myši a klávesnice. Nový díl by ale měl obsahovat také podporu gamepadů.

Everspace by se mohl dočkat early accesu už příští rok, plánované datum vydání je v roce 2021.

Podobné příspěvky