Path of Exile: Betrayal

Nejnovější rozšíření pro hru Path of Exile nese podtitul “Betrayal”. A slovy ostříleného markeťáka se můžeme těšit na “opravdu zajímavý content”. Zrada zde totiž bude mít významnou roli a dalo by se říci, že na nás čeká taková vlastní malá hra o trůny.

A o čem, že to tedy je?

Abychom to vzali pěkně popořádku. Na scénu vstupují sympaťáci, kteří si říkají Immortal Syndicate. Ti nehřeší ničím menším, než že se snaží popřít zákony života a smrti a zahrávají si s nekromancií. To se samozřejmě nelíbí vaší parťačce Jun Ortoi, a tak se rozhodne, že začne tuto podivnou sektu vyšetřovat. A vy jí s tím máte samozřejmě pomoci v tzv. “Betrayal league„.

Tady ale začíná ta pravá zábava. Vaším úkolem totiž nebude pouze bezhlavé zabíjení nepřátel. Do hry vstupuje politika. Neděste se, budete mít výlučně příjemné starosti. Poté, co členy syndikátu najdete a porazíte, můžete s nimi vyjednávat, vyslýchat je, popravit nebo je donutit zradit ostatní členy. Takovou politiku si necháme líbit!

Path of Exile: Betrayal

Immortal Syndicate

Vyšetřování bude mít jediný cíl. A to dostat se k nejvyšším představitelům skupiny, tzv. mastermind. Immortal Syndicate jsou rozděleni na 4 divize: Fortification (Opevnění), Transportation (Transport), Research (Výzkum) and Intervention (Zásah). Každá z nich má pak své specifické cíle. Ostatní členové se mohou objevit, aby podpořili své přátele nebo sabotovali oponenty.

Path of Exile: Betrayal

Syndikát má celkem 18 členů, kterými budete moci pomocí svých akcí manipulovat, vše v zájmu dalšího vyšetřování. To postupně vede ke kapitánovi každé divize. Pokud se vám podaří je přemoci v jejich úkrytech a zabavit jejich zásoby, odhalíte identitu mastermind. U každého člena najdete samozřejmě i nějaký ten loot. Čím vyšší rank nepřítele, tím lepší itemy.

Veiled Items

Jun vaší věrnou službu ráda odmění. Od členů syndikátu získáte tzv. “Veiled modifers”, tedy itemy, které budete moci vzít právě za Jun a vybrat si 1 ze 3 vlastností, které chcete ke svému vybavení přidat. Postupně se díky tomu naučíte vyrábět další předměty, které vám pomohou odemknout vylepšené verze těchto vlastností.

Path of Exile: Betrayal

Vážně to je zadarmo?

Změnami si prošel i systém craftingu, přibyly nové skilly, nové mapy, hideout system, nové vybavení. Kompletní výčet si můžete přečíst na oficiálních stránkách nebo se podívejte na trailer. Je toho tolik, až se jeden diví, že je vše zadarmo. Můžete si samozřejmě zakoupit tzv. “Betrayal Supporter Pack”, ale zde jsou „pouze“ kosmetická vylepšení. Tvůrci Path of Exile se rozhodně vydali správnou cestou. Nezbývá než se vydat s nimi.

Autor

Sdílet článek

Spojte se s námi!

1,582FanoušciTo se mi líbí
123NásledovníciNásledovat
5NásledovníciNásledovat

Objevte nový fantasy svět. Astellia vychází přesně za měsíc

Astellia Online je MMORPG slibující návrat ke kořenům starých dobrých online multiplayerovek. V tomto fantasy světě se chopíte role jednoho z Astellianů, hrdinů požehnaných samotnými hvězdami. Ti jsou zároveň...

RECENZE: Zeminátor

Máte rádi svého prezidenta a politické dění okolo něj? Na to by se měl každý sám sebe zeptat, než zapne hru Zeminátor. Už jen spojení jeho jména se známou...

Vítězná vlna Teamu Liquid pokračuje

Po vítězství v Kolíně nad Rýnem zazářil americký celek Team Liquid i na turnaji BLAST Pro Series, který tentokrát zavítal do Los Angeles. Svou aktuální formu potvrdily úřadující světové...

Je tento článek nějak závadný?