Planet Alpha zná již datum vydání

Když se řekne Team 17, většině z vás se pravděpodobně vybaví série Worms. Toto studio ale už dávno není jen o bojujících červících. Vydalo například úspěšný titul The Escapist nebo zábavnou kooperativní hru Overcooked. A nyní si nás pokusí získat ambiciózním titulem Planet Alpha. Team 17 je nicméně “pouze” vydavatel, hru vyvíjelo studio Planet Alpha. Buďte připraveni 4. září, kdy titul oficiálně vychází.

Planet Alpha

Tato plošinovka je zajímavá zejména tím, že budete mít ve vlastní moci kontrolu nad dnem a nocí. Svou schopnost se budete muset naučit ovládat, abyste přežili v nehostinném světě plném nepřátelských vetřelců. Můžete se také těšit na prvky stealth a řešení zapeklitých puzzle.

Project Alpha

Svět je sice nehostinný, ale zato vizuálně moc povedený. Kolem vás se neustále něco děje. Vybuchující lodě, procházející se dinosauři, blázniví roboti, obří masožravé květiny. Občas na vás někdo vyšle střelu nebo po vás chňapne mechanická ruka a je s vámi amen. Navíc se prostřetí každou chvíli mění a musíte proto být neustále ve střehu.  Přesvědčte se sami v traileru.

Planet Alpha

Planet Alpha je ve vývoji již 5 let a v úspěšné vyvrcholení vývoje doufá i Adam Lazar, ředitel společnosti: “Vývoj hry po více než 4 roky byl jako na horské dráze, takže když jsme hledali vydavatele, byli jsme velmi vybíraví. Jsem nadšený, že se nám podařilo najít ve studiu Team 17. Tedy partnera, který nám může poskytnout zdroje, díky kterým můžeme přinést hru hráčům. Důležitější ale je, že se nám podařilo najít partnera, který věří Planet Alpha tolik jako my. Nemohu se dočkat, až budeme moci sdílet náš výtvor se všemi ostatními.”

K vydání přispěli tvůrci ještě jedním, oznamovacím trailerem. Hra má také svůj profil na Steamuwebové stránky a bude na vycházet na PC, PS4, XBOX One i Nintento Switch.

Spojte se s námi!

Mohlo by vás zajímat...