Rainbow Six Siege si zahrajete o víkendu zdarma!

Vánoce už v srpnu? Je pravda, že hypermarketové řetězce již pomalu připravují vánoční výzdobu, ale tady je řeč tak trochu o něčem jiném. Ubisoft si totiž přichystal opravdu podařený dárek v podobě volného vstupu do jejich skvostu – Rainbow Six Siege. A je vidět, že v tomto studiu si užívají poměrně dlouhé víkendy, protože volný vstup potrvá od čtvrtka do pondělí. No řekněte sami, nelíbil by se vám takový poměr mezi pracovním týdnem a dny volna? Ale teď pojďme už konečně k věci.

Rainbow Six Siege

Majitelé PS4 a počítačového Uplay si mohou hru stáhnout s předstihem počínaje středou. Vlastníci Xbox a Steam verze si musí počkat na začátek volného víkendu. Konkrétně bude možné zahrát si Rainbow Six v tyto dny:

  • PC: čtvrtek 19:00 – pondělí 22:00
  • Xbox One: čtvrtek 9:01 – pondělí 8:59
  • PS4: čtvrtek 15:00 – pondělí 15:00

Rainbow Six Siege

Nemusíte se bát žádných omezení, protože všechny mapy i módy vám budou přístupny. Tvůrci mají se svým ďábelským plánem tak trochu postranní úmysly a slibují, že v případě koupě hry zůstane všechen váš postup z volného víkendu zachován. Budete tak moci pokračovat v krasojízdě aniž byste museli složitě získávat zkušenosti odznova. Po určitý čas nabízí Ubisoft Rainbow Six Siege dokonce se slevou. Podrobnější informace, včetně slevových dnů najdete na oficiálních stránkách.

Rainbow Six Siege

Volný víkend je spojen s první velkou akcí samotné hry, Rainbow Six Major championship, který začíná 17. srpna v Paříži. Zde bude 16 týmů soutěžit celkem o $350 000. Pokud tedy máte na následující víkend nějaké plány, zrušte je. Zamkněte se do temné místnosti, sežeňte přátele a běžte ukázat pár oponentům, zač jsou toho vyražené dveře. Tahle nabídka se nemusí dlouho opakovat.

 

Podobné příspěvky