Razer Cortex – Zvyš si FPS a získej věci od Razeru zdarma!

Hraj hry přes Razer Cortex a dostávej za to zaplaceno ve formě měny zSilver, za kterou si můžete kupovat hromadu možný produktů od Razeru. Říct todle nějakou dobu zpátky tak by z nás, lépe informovaných, dělali úplné šílence. Nicméně se sen stává realitou. O co vlastně jde?

Pro vášnivé hráče rozhodně něco, o čem se jim mohlo zdát jenom v těch nejvlhčích snech. Nejpodstatnější funkce Razer Cortex je především možnost zrychlení výkonu hry přes game booster, a to buď optimalizováním výkonu vypnutím nepotřebných programů, při zapnutí hry uvolnění nějakých těch RAM a nebo přímá defragmentace her, která je vyčistí od bordelu.

„A to není vše, vážení!“ jak by řekl Horst Fuchs. Kromě toho také můžete sledovat průměrný výkon hry na které jste přes tento program něco málo už nahráli a další absolutně nepodstatné podrobnosti.

Ale přejděme k tomu, proč tento článek určitě čtete. Jak tedy můžete získat měnu zSilver pro nákup oněch produktů (a nebo také pouze slevových kupónů na veškerý sortiment) Razeru? Úplně jednoduše. A to tak jednoduše, že určitě začnete být podezíravý kde může být háček. Ale já budu tak hodnej a prozradím vám to předem – háček není vůbec v ničem.

Při hraní her, které Razer Cortex podporuje, můžete získat až 900 zSilveru za 300 minut hraní s limitem tohoto počtu na den. Pro představu: Za 104 000 zSilveru si můžete pořídit nadupanou myš Razer Lancehead Tournament Edition a nebo za 10 000 zSilveru slevový kupón v hodnotě 20$ na veškeré možné příslušenství k vašemu miláčkovi.

 

Kromě získávání této měny formou hraní si můžete pravidelným přihlášením do Razer Cortex vzít denní odměnu až 50 zSilveru za den. Pro nové uživatelé, kteří se zde zaregistrují, je také čeká při potvrzení účtu dárek v hodnotě 2 000 zSilveru. A pro ty bohatší z nás – také dostanete nějaký ten stříbrňák při kupi hry na Razer Cortex za zGold, což je už placená měna.

Razer Cortex je stále ještě ve verzi BETA, nicméně se zde nevyskytují žádné značné chyby a vývojáři stále přidávají další a další funkce pro nalákání svých nových potencionálních příznivců. Nově to jsou třeba giveawaye na hry a určitě ještě další budou přibývat.
Přímo ve hře na vás také čeká možnost screenshotů a jakési natáčení videí, nicméně to už jsem více nezkoumal a jediné co mohu zaručit je, že vás to bude většinu času otravovat když na ikonku, kterou budete mít přilepenou na vrchní části obrazovky a tyto funkce zpřístupňuje, omylem kliknete.

Počet her které Razer Cortex podporuje je velice omezený, ale hráči Dota2, CS:GO, PUBG a dalších populárních multiplayerovek se samozřejmě nemají čeho bát. A pokud se na vaší hru nedostalo, nezoufejte, na fóru Razer Insider mají hráči možnost každý měsíc vybrat až 2 hry (další 3 hry vybírá přímo Razer) které budou dále podporovány.

Na co ještě čekáte? Zaregistrujte se, stahujte a sledujte jak se vám před očima objevuje nové příslušenství značky Razer. Přece jen, je to zdarma.

Více na www.razerzone.com/cortex

Podobné příspěvky