Red Dead Redemption 2 bude mít PC verzi

Je to tu! Zpráva, na kterou čekala velká část nekonzolových hráčů, konečně dnes spatřila světlo světa. Red Dead Redemption 2 bude mít PC verzi. A co víc, dočkáme se jí ještě letos.

Rockstar Games oficiálně stanovili datum vydání na 5. listopadu. Pro nedávno vzniklý Rockstar Games launcher tak vzniká opravdu veliké lákadlo. Hra sice nebude pro Rockstar Games launcher exkluzivní, ale najdete zde nejvíc bonusů k předobjednávkám.

Red Dead Redemption 2

Systémové požadavky a screenshoty by měly být odhaleny 9. října. Společně s PC verzí dojde také ke konverzi pro Google Stadia. Celkově by nemělo jít pouze o předělávku z konzolové verze. Tvůrci slibují také nový obsah v příběhu. Nové bounty hunting mise, zbraně a mnoho dalšího. Red Dead Online bude mít všechen obsah, který mají konzolové verze.

Na Steamu by se měla hra objevit až během prosince. Předobjednávky začnou běžet, stejně jako zveřejnění systémových požadavků, 9. října. Pokud nainstalujete Rockstar Games launcher a předobjednáte si Red Dead Redemption 2 do 22. října, dostanete zdarma 2 hry z následujícího seznamu:

  • Grand Theft Auto III
  • Grand Theft Auto: Vice City
  • Grand Theft Auto: San Andreas
  • Bully: Scholarship Edition
  • LA Noire: The Complete Edition
  • Max Payne 3: The Complete Edition

Red Dead Redemption zatím prodala 24 miliónů kopií, což z ní činí jednu z komerčně nejúspěšnějších her historie. GTA 5 a Red Dead Redemption 2 jsou dvě nejprodávanější hry PS4 této generace. Počítačový hráči se mají rozhodně na co těšit.

Podobné příspěvky