Vítězná vlna Teamu Liquid pokračuje

Po vítězství v Kolíně nad Rýnem zazářil americký celek Team Liquid i na turnaji BLAST Pro Series, který tentokrát zavítal do Los Angeles. Svou aktuální formu potvrdily úřadující světové jedničky už ve skupinové fázi, ve které porazily všech pět soupeřů. Turnaje se ve městě andělů účastnily taktéž týmy FaZe Clan, Cloud9, MIBR, RenegadesRNG Esports.

„Přišli jsme sem vyhrát. Učinili jsme tak na domácí půdě, protože jsme chtěli dát našim fanouškům důvod k hrdosti. Milujeme je,“ nechal se po výhře slyšet Jacky „Stewie2k“ Yip. Team Liquid dosáhl na vítězství v sérii BLAST Pro vůbec poprvé. Velmi blízko tomu Liquid měli letos v Miami, kde také stanuli ve finále proti týmu FaZe Clan. O trofej se letos utkali rovněž v Sao Paulu. V Brazílii však podlehli tehdejším lídrům světového žebříčku, Astralis.

Team Liquid se díky vítězství v LA zároveň dostal do špice žebříčku BLAST Pro Series. O postup do tzv. The Global Final, kam se dostanou první čtyři týmy, se bude bojovat ještě 13.14. září v Moskvě1.2. listopadu v Kodani. Další termíny prozatím známy nejsou.

Podobné příspěvky