„Zaklínač 4 by měl být o Ciri!“ říká Geraltův dabér

Geralta z Rivie jistě není třeba nijak blíže představovat. Mutant z popelavými vlasy nosící na zádech dva meče – ocelový na lidi, stříbrný na příšery – potulující se světem, který přesně splňuje naše vize o tom, jak by měl tajemný svět fantasy vypadat. Potrestání Velebného pána, dopadení vůdce Salamandry, bitva o Kaer Morhen – to vše byly velmi akční a zároveň emotivní okamžiky, které jsme společně s hlavním protagonistou zažili. A nebyly jediné, ale možná poslední.

Možná jste si po přečtení titulku položili otázku: To mi vážně chcete říct, že si v dalším dílu Zaklínače nezahraju za Geralta? Odpověď je jednoduchá – je to velice pravděpodobné. Společnost CD Projekt RED zatím nic bližšího ke čtvrtému dílu legendární série příběhů o zaklínači neprozradila, oficiálně víme jen to, že nad svým nejslavnějším titulem nezlomila hůl a má v plánu vytvořit další díl. Přeci jen – většina zaměstnanců CD Projekt teď má plné ruce práce s projektem Cyberpunk 2077, o němž slibuje, že rozlohou mapy hravě překoná třetí díl Zaklínače. A mezi fanoušky koluje zpráva o tom, že Geralt ve čtvrtém pokračování již nebude hlavním hrdinou. Ale… kdo jiný by to tedy měl být?

V rozhovoru pro Gamereactor dabér Geralta, Doug Cockler, který nyní pracuje na dabingu Zaklínačovy postavy ve hře Soul Calibur VI, na otázku, zda se jedná o poslední „zapůjčení“ jeho hlasu Geraltovi, řekl:

„Pokud tím míříte k Zaklínačovi 4, mohu pouze prohlásit, že nemám nejmenší tušení, co v CD Projekt plánují, ale nový Zaklínač jistě bude (…) Kdybych byl na místě společnosti CD Projekt, rozhodně bych další díl série vyvinul, ale soustředil bych se na příběh Ciri. Ve třetím dílu Zaklínače prohlásila, že navštívila mnoho cizích světů (přičemž jeden z nich se podle jejího popisu velmi podobal světu Cyberpunk 2077!) a myslím, že by bylo skvělé, kdybychom s postavou Ciri navštívili tyto cizí světy.“

 

 

 

 

Spojte se s námi!

Mohlo by vás zajímat...